wtorek, 12 marca 2013

KABOOM!

Zgadnijcie, kto wrócił! Tak, to ja! Za kilka chwil wrzucę nową recenzję. Tak, nie przesłyszeliście (przewidzieliście?) się, RECENZJĘ. Tymczasem chciałabym dowiedzieć się, co u Was. Jak się macie, co się u Was zmieniło, są jakieś książki, które chcielibyście polecić? Póki co nie mam czasu na nadrabianie zaległości w odwiedzaniu Waszych blogów i komentowaniu, więc proszę pokornie o wybaczenie i wytrwałość.

Zastanawia mnie, czy macie jakieś postanowienia noworoczne (wiem, że to już połowa marca, ale nie miałam kiedy Was o to zapytać). Ja mam jedno: postanowiłam, że w tym roku postaram się czytać jak najwięcej książek po angielsku. Jednak, kiedy patrzę na półkę i na ilość książek w ojczystym języku, oraz na Kindla i ogrom książek, które się tam znajdują i czas, jakim dysponuję... nie wiem, czy podołam xD Najwyżej moje postanowienie przeniosę na kolejny rok, o! Ciekawa jestem, co u Was :) Ściskam.

1 komentarz:

  1. Jeeeej Maskarada wróciła :D Cieszę się jak potłuczony :P
    Nie no, serio, miło, że jesteś :D
    A co do postanowień to mam takie postanowienie hmmm lutowe :D W lutym postanowiłem, że trzeba zmienić opony na letnie i wrócić do regularnych treningów. Nie jest to związane z blogiem, ale cóż - postanowienie dobre jak każde inne ;D

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, wszelkie komentarze są bardzo mile widziane :)

linkwithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...